Powitanie

Pensjonat Rodziny Micy Ostoic Medjugorje znajduje się 650 metrów od kościoła św. Jakuba.
Od wielu lat gości on pielgrzymów z całego świata. Pensjonat położony jest w cichym i spokojnym miejscu w Medjugorje. Zapewnia bezpłatny duży parking dla swoich gości oraz bezpłatny dostęp do sieci WIFI.
Oferuje pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe.
Pokoje są bardzo wygodne i przestronne, a każdy pokój ma własną toaletę.
Lotniska znajdujące się w pobliżu Medjugorje: międzynarodowe lotnisko w Mostarze odległość – 25 km, lotnisko w Sarajewie – 100 km, lotnisko w Splicie – 130 km, lotnisko w Dubrowniku – 140 km. Dla potrzeb indywidualnych gości oraz grup zorganizowanych zapewniamy usługi przewodników, jak również transport z lotniska do Medjugorje. Pensjonat wyposażony jest w profesjonalną jadalnię, która jest klimatyzowana. Jadłospis zawiera szeroką gamę potraw i napojów.

Lokalna kuchnia pozwala na smakowanie kulinarnych pyszności.
Dbamy zawsze o świeże jedzenie. Naszym gościom oferowane są posiłki najwyższej jakości.
Świadczone przez nas usługi są wysokiej jakości. Do każdego klienta podchodzimy z troską. Staramy się spełnić wszystkie stawiane nam wymagania.
Profesjonalne podejście naszych pracowników sprawia, że pobyt naszych gości w pensjonacie Mica Medjugorje pozostaje na długo w pamięci.

Wielu z nich wraca do nas powtórnie.
Rodzina, jak i pracownicy, posługują się różnymi językami – możliwa jest więc komunikacja na wielu płaszczyznach. Udzielamy informacji o widzących oraz o programie zwiedzania oferowanym dla pielgrzymów.

Zapraszamy do przyjazdu do nas i skorzystania z naszych usług.

Czekamy na Was !

Jezyk

Brittish-flag-Mica-Medjugorje Czech-flag-Mica-Medjugorje German-Flag-Mica-Medjugorje Italian-Flag-Mica-Medjugorje

[/et_pb_column]
[/et_pb_column]